Olete MTÜ Jõgevamaa Ühistranspordikeskuse kodulehel. Selle eesmärgiks on hoida Jõgevamaa ühistranspordi kasutajaid kursis vanemate ja uuemate tegevustega maakonna ühistranspordi valdkonnas.
Uuringud on näidanud, et maakonnaliine kasutab järjepidevalt üle kümne protsendi elanikest ja veidi rohkem kui pooled õpilastest. Pole just suur osa jõgevamaa elanikkonnast. Sellele vaatamata on ühistransport väga oluline tema kasutajale. Hoiame siis kokku ja oleme asjalikud oma transpordiprobleemide lahendamisel, abivahendiks käesolev koduleht.

MTÜ Jõgevamaa Ühistranspordikeskus on asutatud 18.oktoobril 2005.a. Asutajateks kaksteist maakonna omavalitsust ja riigi esindajana Jõgeva Maavalitsus. Eesmärgiks korraldada maakonna ühistransporti, sealhulgas õpilastransporti ja selleks suunatud tegevused.
 
Meeldivat reisi Jõgevamaal

 -alates 1.novembrist 2011 on bussipileti miinimumhinnaks 0,65€, maksimumhinnaks 3€, ja sõidukilomeetri tariifiks 0,06€ sõidukilomeetri eest
 

Jõgeva maakonnaliinidel on kasutusel AS Ridango ühispiletisüsteem. See võimaldab korraldada õpiaste sõiduõigust ning on ristkasutusel mitme teise maakonna ja linnaga. Täpsem info www.pilet.ee .

 

Kaardi soetamiseks palun pöörduda bussijuhi poole, küsida Jõgeva maavalitsuse valvelauast või MTÜ Jõgevamaa Ühistranspordikeskusest Suur 3 Jõgeva. Kaardi soodustus on 10% ja raha saab kaardile laadida bussijuhi juures ja internetis.

Kaardi maksumus 2€.